Privātmāju un industriālo ēku

būvniecība

Projekta izstrāde, būvdarbu plānošana un ēkas būvniecība, T Biroja speciālisti nodrošinās būvniecības procesu no A līdz Z. 

Konsultācija

Konsultācija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lasīt vairāk
Projektēšana

Projektēšana

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lasīt vairāk
Plānošana

Plānošana

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lasīt vairāk
Būvniecība

Būvniecība

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. .
Lasīt vairāk
Eksplautācija

Eksplautācija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

"Atbildīga pieeja būvniecībai" - tas nav tikai sauklis, tā ir mūsu pieeja darbam.

T Birojs” galvenie darbības virzieni ir praktiskā būvniecība, būvdarbu vadība un plānošana. Mūsu pārliecība ir, ka labs darbs kalpo divus mūžus. Atbildīga pieeja būvniecībai vadījusi izzināt būvniecības procesu visos tā posmos pastāvīgi bagātinot zināšanas un ar lielu rūpību pievēršoties katram projektam jau 24 gadu darba pieredzē būvniecības jomā. Lepojamies par katru savu projektu , jo sniedzam teicamu servisu, optimāli plānojam būvniecības procesu bez lieku laika, materiāla un finanšu resursu tērēšanas.

projektējam

plānojam

būvējam:

Privātmājas

Idustriālos
projektus

Komerctelpas

Industriālo objektu

izstrāde

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus aliquet sapien mauris, vehicula ornare dui lacinia eget. Aliquam tincidunt finibus lacinia. Quisque eu quam sapien. Morbi mollis mattis luctus. Curabitur sit amet egestas lectus. In ullamcorper nisl vel egestas egestas.

Industriālo projektu izstrāde sadarbībā ar SIA "AVK meistars"

AVK meistars komandā strādā pieredzējuši speciālisti kuri ikdienā sniedz pakalpojumus klientiem Latvijā un arī ārpus Latvijas robežas. 

Vairāk par AVK meistars var uzzināt šeit – https://avkmeistars.lv/

Privātmāju

būvniecība

Privātmājas būvniecība ir ļoti nozīmīgs process, tie vienmēr ir emocionāli lēmumi, jo būvējat mājas savai ģimenei, iespējams, visam mūžam. Zināt plašās būvniecības iespējas – tā ir zelta atslēga, lai laicīgi izplānotu nepieciešamos resursus, lai būvniecības process noritētu raiti un lai ēka būtu ergonomiska un arī vēlāk izdevīga ekspluatācijā.

Dzīvokļu

remonts

Ierobežotos telpas izmēros radīt mājīgu atmosfēru un rast ērtu vietu visām sadzīves lietām – tas ir galvenais uzdevums, plānojot dzīvokļa pārbūvi. Lai kāda tipa ēkā būtu jūsu mājvieta, aiz durvīm tai jābūt miera ostai un satikšanās vietai, kas atbilst tieši Jūsu prasībām. Kopā ar Jums izplānosim, sagatavosimies un veiksim remontdarbus Jūsu dzīvoklī 2-30 dienu laikā.

komerctelpu

projektēšana & būvniecība

Komerctelpu būvniecībā svarīgs ir ātrums un procesu nepārtrauktība, termiņu ievērošana, kompromiss starp kvalitāti un ātrumu, spēja vienoties ar visām iesaistītajām pusēm. Komerctelpu būvniecībā būvniekam jāspēj piedāvāt risinājumus ražošanas iekārtu izvietojumam, efektīvākai un ergonomiskākai funkcionēšanai.
T BIROJS lielākā pieredze ir tieši komercobjektu būvniecībā – sākot no veikalu stendiem līdz speciāli aprīkotām ražošanas telpām un noliktavām. Lepojamies ar precīzu iekļaušanos būvniecības termiņos, kvalitatīvu, ergonomisku darba rezultātu, labām atsauksmēm un regulāri atkārtotiem klientiem.

KLIENTA INTEREŠU PĀRSTĀVNIECĪBA​

projektu vadība

Klienta interešu pārstāvniecība būvniecības procesā kļūst aizvien pieprasītāka kā TOP pakalpojums būvniecības konsultāciju tirgū. Nepieciešamību piesaistīt neitrālu ekspertu – pieredzējušu, jaunākajās tehnoloģijās zinošu un uzticamu būvnieku – apzinās īpaši tie, kas reiz jau saskārušies ar kādu no daudzajām problēmām, kuras var nest nepārdomāts būvniecības process. Būvniecības profesionālis pārstāvēs klienta intereses projektēšanas un būvniecības gaitā, meklējot optimālākos risinājumus, lietderīgu materiālu izvēli un patēriņu, uzraugot darbu kvalitāti, uzņemoties komunikāciju ar darbu veicējiem pasūtītāja vārdā.

T-Birojs

partneri