būvniecība

Privātmājas - TEHNOLOĢISKĀ MAJA

Esam apvienojuši pieredzi
un jaunākās tehnoloģijas risinājumā:
“Tehnoloģiskā maja”
  • Plātņu pamati: “Tehnoloģiskā māja” izmanto plātņu pamatus, kas nodrošina izcilu siltumizolāciju.

  • Sienas siltumizolācija: Sienas ir izolētas ar augstu blīvumu, līdzīgu termosam, kas palīdz saglabāt siltumu iekštelpās un samazina enerģijas zudumus.

  • Gaisa apmaiņa ar ventilāciju un rekuperāciju: “Tehnoloģiskā māja” ir aprīkota ar regulējamu gaisa apmaiņas sistēmu, kas nodrošina svaigu gaisu un atgūst siltumu no izplūdes gaisa, tādējādi veicinot enerģijas taupīšanu.

  • Efektīvi logi un durvis: Logi un durvis ir aprīkoti ar tehnoloģiju, kas nodrošina labu siltuma saglabāšanu. Tādējādi tie palīdz samazināt enerģijas zudumus, kas saistīti ar siltuma izplūdi caur savienojuma mezgliem un elementiem.

  • Jumti klasiski, moderni, saules paneļi, jumta logi u.c nepieciešamie tehnoloģiskie elementi energo efektivitātei.
  • Energoefektivitāte: “Tehnoloģiskās mājas” enerģijas efektivitāte ir par 90% augstāka nekā “tradicionāli” būvētām privātmājām. Tas nozīmē ievērojamu enerģijas ietaupījumu un mazākas izmaksas ilgtermiņā.

  • Augsts komforta līmenis: “Tehnoloģiskā māja” nodrošina augstu komforta līmeni ikdienā. Tas ietver optimālu temperatūras regulēšanu, kvalitatīvu gaisa apmaiņu un minimālu trokšņu ietekmi no ārpuses.

Biežāk uzdotie jautājumi

T BIROJS 15 gadu pierdzes būvniecībā ir iztrādājis risinājumu “Tehnoloģiskā māja”  komforta līmenis  ikdienā un ietaupijums izmaksās būtiski pārsniegs “tradicionālo maju”

Apkures sistēma jaizvelas ņemot vērā dzīvojamās platības kvadratūru, ģeogrāfisko ēkas atrasšanās vietu

Izvēloties labāko ēkas klimata risinājumu jaņem vērā apdzīvotā platība un cilvēku skaits kā arī vadības un automātikas iespējas.

T BIROJS būvētajai “Tehnoloģiskajai mājai” ir būvniecības noteikumos paredzētās garantijas. Un arī piedāvājam garantijas un pēcgarantijas servisu kā ēkai tā iekārtām