būvniecība

Inženier tehniskās būves

  1. Ēku projektēšana: “T birojs” nodrošina arhitektūras un inženiertīklu projektēšanu, izstrādājot funkcionalitāti un estētiku apmierinošus risinājumus. Tas ietver struktūras aprēķinus, elektroinstalāciju plānošanu, apkures un ventilācijas sistēmu izveidi.

  2. Būvniecības uzraudzība: Uzņēmums veic būvniecības uzraudzību, lai nodrošinātu, ka projekts tiek realizēts saskaņā ar plānotajiem specifikācijas, būvniecības noteikumiem un drošības standartiem. Tas ietver būvobjekta uzraudzību, kvalitātes kontroli un termiņu ievērošanu.

  3. Inženiertīklu izveide: “T birojs” nodrošina inženiertīklu izveidi, piemēram, elektroenerģijas, siltuma, ūdens un kanalizācijas sistēmu projektēšanu. Tas ietver iepriekšēju plānošanu, sistēmu aprēķinus un to izbūvi, lai nodrošinātu efektīvu un drošu infrastruktūru.

  4. Energopārvaldes sistēmas: Uzņēmums nodrošina energopārvaldes sistēmu izveidi, kas palīdz optimizēt enerģijas patēriņu un samazināt enerģijas izmaksas. Tas ietver mērījumu iekārtu uzstādīšanu, datu analīzi un enerģijas efektivitātes uzlabošanas ieteikumu sniegšanu.

  5. Drošības sistēmu projektēšana: “T birojs” piedāvā drošības sistēmu projektēšanu, tostarp uzraudzības kameru, ugunsdrošības un ieejas kontroles sistēmu plānošanu. Tas palīdz nodrošināt klientu ēku aizsardzību un drošību.

    T BIROJS ir profesionāls un uzticams uzņēmums, kas savos darbos pievērš uzmanību detalizētai plānošanai un kvalitātes nodrošināšanai. Tas ļauj klientiem uzticēties uzņēmumam, zinot, ka viņu projekti tiks īstenoti atbilstoši projektā plānotajam.