būvniecība

ATSAUKSMES

Kaspars Rozenkopfs
SIA “Imperum” valdes priekšsēdētājs.
T Birojs mūsu uzņēmumam veica biroja ēkas renovāciju. Mūsu nolīgts būvuzraugs pārraudzīja remontdarbu procesu un komunicēja ar T Birojs. Kopumā sadarbību vērtēju kā veiksmīgu. Labu iespaidu radīja tas, ka darbinieki, kas veica remontdarbus, vienmēr bija atbilstošā, tīrā apģērbā, kā arī darba vietu pēc sevis atstāja sakoptu. Tas norāda par darbinieku attieksmi pret uzņēmumu, jo sakārtotā vidē darbi vienmēr veicas labāk.
Madara Greize – Kapzema
SIA Matadors vadītāja vietniece.
Uzņēmuma ražotnei uzstādam saules paneļus. Uzticējām to T Birojs, jo uzņēmums jau iepriekš bija veiksmīgi realizējis šādus projektus, kā arī piedāvāja konkurētspējīgu cenu. T Birojs ražotnei veic pilnu ciklu - saules paneļu piegādi, uzstādīšanu, palaišanu. Pirms sāka darbu - mums viss tika saprotami izskaidrots, kāds būs ieguvums un cik ilgā laikā saules paneļi atmaksāsies. Uzskatām, ka viņiem var uzticēties, jo, iepriekš sadarbojāmies līdzīgos projektos, un viss tika izdarīts kā solīts. Izvēlējāmies TBirojs dēļ kvalitatīva pakalpojuma, atsaucīga servisa un konkurētspējīgas cenas.
Jānis Kossovičs
SIA Optic Guru
T Birojs vērtējam kā uzticamu sadarbības partneri, kas tur solījumus, ievēro termiņus un ir ļoti kompetenti visos būvniecības procesos. T Birojs komanda mums izbūvēja vairākus tirdzniecības objektus – nodrošinot projektu vadību, kā arī visu būvniecības procesu. Šāds sadarbības modelis bija ērts, kā arī tam noteikti bija finansiāls ieguvums. Paldies T Birojs par profesionāli veikto darbu.